Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

16

حضور بیماران اوتیسم در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

حضور بیماران اوتیسم در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسي تهران، روز دوشنبه 14 فروردین 96، کودکان مرکز اوتیسم آوا از مرکز علوم بازدید کردند. 
گفتنی است این بازدید به مناسبت روز جهانی اوتیسم و باهمکاری  اداره سلامت و ستاد گردشگری صورت پذیرفت. ضمنا در این بازدید جناب آقای سعادتمندی(قائم مقام معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه) و سرکار خانم سوداگر(مدیر اداره سلامت) حضور داشتند.
اوتیسم یا در خود ماندگی نوعی اختلال رشدی(از نوع روابط اجتماعی) است که با رفتارهای ارتباطی ، کلامی غیرطبیعی مشخص می شود. علائم این اختلال تا پیش از سه سالگی بروز می کند و علت اصلی آن ناشناخته است.
این بازدید از سالن نمایش لیزری صورت گرفت که این بازدید برای کودکان، لحظاتی خوش و خاطره انگیزی به وجود آورد. در سالن نمايش ليزري دستگاه نور افشانی لیزر وجود داردکه این دستگاه به کمک دستگاه مه ساز ، نمایش های بصری بسیار زیبایی را ایجاد می کند.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (656)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2947
  • حضور بیماران اوتیسم در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3