Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

06

حضور در مراسم هفته جهانی نجوم با عنوان مهر، بانی آسمان


به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، این مرکز امسال در هفته جهانی نجوم همراه با منجمان، فعالین و علاقه مندان به دانش نجوم در هفته جهانی نجوم گرد هم می آیند تا در مراسمی با عنوان مهر، بانی آسمان شرکت کنند و صحبت از آسمان را مجالی برای وفاق و مهرورزی قرار دهند .
این برنامه از سوی کمیته اجرایی انجمن نجوم ایران برگزار می شود و آسمان نمای گنبد مینا، موسسه آسمان شب، مرکز نجوم شباهنگ، ایران اپتیک، ساروس، آوااستار ودیگر مراکز نجومی در این برنامه حضور دارند.
برنامه هایی که مرکز علوم همراه با ابزارهای رصدی اعم از تلسکوپ، دوچشمی و ... ، در نظر دارد در این روز برای علاقه مندان به نجوم ارائه کند، شامل آموزشهای نجومی، رصد، معرفی فعالیتهای مرکز و... است.
برنامه های تمهید شده در بازه زمانی چهارم لغایت نهم اردیبهشت ماه،  به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

چهارم اردیبهشت ماه: برگزاری مراسم افتتاحیه در محل آسمان نمای گنبد مینا و برنامه "یک روز با نجوم" در مجلس شورای اسلامی
 روز پنجم تا هفتم اردیبهشت: اعزام اکیپ های رصدی و آموزشی به مراکز عمومی از قبیل مدارس، موسسه خیریه محک، مراکز توانبخشی و سایر مراکز مرتبط.
 روز هشتم اردیبهشت: گردهمایی مراسم روز جهانی نجوم در محل آسمان نمای گنبد مینا واقع در بوستان آب و آتش.
روز نهم اردیبهشت: برگزاری مراسم اختتامیه و تجلیل از فعالین هفته و روز جهانی نجوم در آسمان نمای گنبد مینا

امید است که این وفاق به بار نشسته و دل های مردم ایران زمین با آسمان پیوندی تازه یابد.
علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه به منطقه فرهنگی گردشگری اراضی عباس آباد، واقع در بوستان آب و آتش جنب آسمان نمای گنبد مینا مراجعه نمایند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280-22292246داخلی102 تماس بگیرند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (533)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2957

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3