Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

11

بازدید مدیر کل اداره تشکیلات و بهبود روشهای شهرداری تهران از مرکز علوم

بازدید مدیر کل اداره تشکیلات و بهبود روشهای شهرداری تهران از مرکز علوم
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، از بازدید مدیر کل تشکیلات و بهبود روشهای شهرداری تهران از سالنهای علمی این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، صبح روز یکشنبه 10 اردیبهشت96، آقایان مجتبی ملازم الحسین(مدیر کل تشکیلات و بهبود روشهای مناطق 22گانه)، مهندس محمد مرادی(معاون هماهنگی و برنامه ریزی شهرداری منطقه) به اتفاق معاونین مدیرکل و مدیران تشکیلات از سالنهای علمی مرکز علوم بازدید کردند.
در این بازدید آقای مهندس احمد دالکی(پدر نجوم آماتوری ایران و بنیانگذار مرکز علوم و ستاره شناسی) پیرامون تجربیات خود برای بازسازی و پایه گذاری این مجموعه و روند فعالیتهای علمی مرکز، مطالبی را در سالن کهکشان که طراحی آن را از سال 1379 خود بر عهده داشته اند برای میهمانان خاطرنشان شدند.
همچنین جناب آقای مهندس امیرحسین چیذری(مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران) ضمن خیر مقدم به حضور آقای محمد مرادی و میهمانانشان، فعالیتهای مرکز را به صورت اجمالی عنوان کردند.
پس از آن بازدید به صورت کامل از سالنهای کهکشان راه شیری، فیزیک، ترازوهای فضایی، انرژی، تفکر و نمایش لیزری با توضیحات کامل کارشناسان صورت پذیرفت و مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (491)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2959
  • بازدید مدیر کل اداره تشکیلات و بهبود روشهای شهرداری تهران از مرکز علوم
  • بازدید مدیر کل اداره تشکیلات و بهبود روشهای شهرداری تهران از مرکز علوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3