Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

26

بیست و ششمین نشست باشگاه فیزیکِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

بیست و ششمین نشست باشگاه فیزیکِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز پنجشنبه 28اردیبهشت96، بیست و ششمین نشست باشگاه فیزیکِ مرکز علوم از ساعت 16 الی 19 با حضور اعضای باشگاه و علاقه مندان به علم فیزیک در تالار کهکشان برگزار می شود. 
اولین سخنرانی با موضوع «سلول های خورشیدی انعطاف پذیر» توسط محیا لطیف(کارشناس ارشد فیزیک و اعضای باشگاه) برای علاقه مندان بیان می شود.
دومین سخنرانی با موضوع« تفکر علمی، نگاه فیزیکی » توسط یونا نوول(کارشناس ارشد فیزیک و اعضای باشگاه)  به علاقه مندان ارائه می شود.
انجام آزمایشهای فیزیکی، ارائه اخبار فیزیکی، نمایش فیلم کوتاه، پرسش و پاسخ، اجرای مسابقه و اهداء جوایز به نفرات برتر از دیگر برنامه های این نشست خواهد بود.
این برنامه در سطح عموم و به صورت رایگان برگزار می شود.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (491)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 2970
  • بیست و ششمین نشست باشگاه فیزیکِ مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3