Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

15

بازدید معاون ستاد گردشگری شهرداری تهران از مرکز علوم

بازدید معاون ستاد گردشگری شهرداری تهران از مرکز علوم
به گزارش مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، روز دوشنبه 13شهریور96، جناب آقای شاهین مظفری(معاون ستاد گردشگری شهرداری تهران) به اتفاق مدیران ستاد گردشگری از سالنهای علمی مرکز بازدید کردند.
در این بازدید ابتدا آقای مهندس امیرحسین چیذری(مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران) ضمن خیر مقدم به حضور آقای شاهین مظفری و میهمانانشان، فعالیتهای مرکز را برای ایشان عنوان کردند.
معاون ستاد گردشگری شهرداری تهران پیرامون تجربیات خود، مرکز علوم را جزو جاذبه های گردشگری تهران دانستند و خاطرنشان شدند، وجود چنین مرکز علمی در محيطي آرام و زيبا که از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است، می تواند همانند یک موزه یا بنای قدیمی برای گردشگران جذاب باشد. 
این بازدید از سالنهای کهکشان راه شیری، فیزیک، ترازوهای فضایی، انرژی، تفکر و نمایش لیزری با توضیحات کامل کارشناسان صورت پذیرفت و مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، از سال 1379 واقع در شمال تهران، با الهام از نمونه هـــای پیشرفته ی بین المللی در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و ساختمانی دو طبقه با  زير بنایي 3000 متر ی پايه گذاري شده است.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (406)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3014
  • بازدید معاون ستاد گردشگری شهرداری تهران از مرکز علوم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3