Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

اخبار

03

هفتاد و ششمین نشست باشگاه نجوم با عنوان صور فلکی پاییز

هفتاد و ششمین نشست باشگاه نجوم با عنوان صور فلکی پاییز
به گزارش روابط عمومی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، هفتادو ششمین نشست ماهانه باشگاه نجوم و اولین نشست فصل پاییز، با عنوان صور فلکی پاییز، عصر چهارشنبه 5 مهرماه96، ساعت 16:30 الی 20:30 با حضور جمعی از منجمان آماتور ، آکادمیک و علاقه مندان به این علم در تالار کهکشان برگزار می شود.

در این برنامه سخنرانی اصلی با موضوع (صور فلکی پاییز) توسط یگانه اویسی، منجم آماتور  به علاقه مندان ارائه می دهد. صورفلکی پاییز کم نورتر از صور فلکی بقیه ی فصول سال هستند. چرا که تعداد ستارگان نورانی در پاییز کمتر است، ولی این تمام واقعیت نیست. آسمان پاییز مناظر زیبایی نیز دارد که منتظر چشمانی هستند که به مشاهده ی آنها بپردازند. برای پیدا کردن آنها نیاز است که ابتدا صورت فلکی  ذات الکرسی را که در پاییز به شکل یک M  دیده می شود، بیابید...

دومین سخنرانی با موضوع (جهان های موازی با زبان ساده) توسط نازنین گلکار، منجم آماتور به مخاطبان ارائه می شود.

سید امیرحسین موسوی، رتبه دوم المپیاد نجوم کشوری با ارائه (مجله خبری نجومی) با موضوع محوریت کاسینی به شرح وقایع نجومی گذشته و پیش رو می پردازد. 

رصد آسمان شب از برنامه های ویژه این مراسم است در ساعت 19 اجرا می شود.

این برنامه در سطح عموم وبه صورت رایگان صورت می گیرد و علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه به مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی،شماره22 مراجعه نمایند و  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280-22292246 داخلی 102 و یا شماره مستقیمِ واحد روابط عمومی 96027657 تماس بگیرند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (538)
گروه خبر: اخبار مرکز
کد خبر: 3018
  • هفتاد و ششمین نشست باشگاه نجوم با عنوان صور فلکی پاییز

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران، با هدف آشنایی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و عموم مردم با علوم پایه، پایه گذاری شده و دانش پژوهان و دانشجویان بسیاری در این مجموعه حضور فعال و کارآمد دارند. این مرکر سالانه میزبان هزاران نفر از علاقه مندان در زمینه های مختلف علمی و نجومی می باشد.

تهران، میدان قدس، خیابان شهید کبیری (دزاشیب)، خیابان عمار، کوی شهید صالحی(عرفات)، شماره 22، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران
 96027012 (تلفن مرکز)

96027659 (بازدید)

96027653 (آموزش)

96027657 (روابط عمومی)
info@sactehran.com

Asset 1 Asset 2 Asset 3